ZüPpEr HePsİ SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZüPpEr HePsİ SiTeSi

hepsicilerin buluşma noktasıı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi ile ilgili haberleri düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım

YazarMesaj
bilge ba
Misafir
Anonymous

hepsi ile ilgili haberleri  düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım Empty
MesajKonu: hepsi ile ilgili haberleri düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım   hepsi ile ilgili haberleri  düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:39 am

hepsiyi birçogunuzun çok sevdigini biliorum işte size fırsat bize içinizden gelerek hepsiyi anlatın sevmeyenlerde kötü kötü şeyler yazmasın
bilge
Misafir
Anonymous

MesajKonu: hepsi ile ilgili haberleri düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım   hepsi ile ilgili haberleri  düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:55 am

ARKDAŞLAR İLK ÖRNEGİ BEN VERİYİM
BEN GRUP HEPSİ MANYAGIYIM ONLARI ÇOK SEVİYORUM AMA ARKA DAŞLARIM BENLE ALAY EDİO NE BULUOSUN O KIZLARDA DİYE SİZCE ARKADAŞLARIM HAKLIMI bence degil ama neyse
MeLoweee
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: hepsi ile ilgili haberleri düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım   hepsi ile ilgili haberleri  düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 11:15 am

hepsiyi bende seviyorum bilge sayesinde çok güzel ve basarılı bir grup bence insanın içindeki aşkı şarkılarıyla dile getiriyorlar 7 den 70 e herkes dinleyebilir.......Smile
bilge
Misafir
Anonymous

MesajKonu: hepsi ile ilgili haberleri düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım   hepsi ile ilgili haberleri  düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 11:24 am

teşekkürler elif hepsiye yaptıgın yorum için
HEPSİ 1 HAYRANI

hepsi ile ilgili haberleri düşünceleri gelin burda herkezle paylaşlım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi 1 de bitti
» hepsi tavla
» 2007 de hepsi 1 reytingleri