ZüPpEr HePsİ SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZüPpEr HePsİ SiTeSi

hepsicilerin buluşma noktasıı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mum- yüsündeki süslü maskeyi çıkardm seni gördüm ama çoook üzüldüm kafamdaki resme benzemio artık kalbimde eriyip gitiinnn chokkkk üsüldüm maskeyi çıkardım

YazarMesaj
gülçin_aşkısı
qüLçin'ci aDmin
qüLçin'ci aDmin
gülçin_aşkısı

Kadın

mum- yüsündeki süslü maskeyi çıkardm seni gördüm ama çoook üzüldüm kafamdaki resme benzemio artık kalbimde eriyip gitiinnn chokkkk üsüldüm maskeyi çıkardım Empty
MesajKonu: mum- yüsündeki süslü maskeyi çıkardm seni gördüm ama çoook üzüldüm kafamdaki resme benzemio artık kalbimde eriyip gitiinnn chokkkk üsüldüm maskeyi çıkardım   mum- yüsündeki süslü maskeyi çıkardm seni gördüm ama çoook üzüldüm kafamdaki resme benzemio artık kalbimde eriyip gitiinnn chokkkk üsüldüm maskeyi çıkardım EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 12:10 pm

Grup Hepsi
Mum
Her zamanki gibi,sözünü tutmadın
Aramanı bekledim
Hani sana güvenebilirdim,ama ben
Yanılmanı istedim

Yalancının mumu sönmeli
Bu defa şansın hiç gülmedi
Yüzündeki süslü maskeyi çıkardım
Seni gördüm buna çok üzüldüm

Kafamdaki resme benzemiyor artık
Kalbimde eriyip bittin
Yüzündeki süslü maskeyi çıkardım
Seni gördüm buna çok üzüldüm

Kafamdaki resme benzemiyor artık
Kalbimde sönüp gittin
Söylesene aklın nerede
Hiç mi düşünmedin sonunu

Soracağım olsun yine de
Şimdi pişman oldun mu?
Pişman oldun mu,pişman oldun mu?

mum- yüsündeki süslü maskeyi çıkardm seni gördüm ama çoook üzüldüm kafamdaki resme benzemio artık kalbimde eriyip gitiinnn chokkkk üsüldüm maskeyi çıkardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-